חברת סוכנות דוגמנות שרון הינה חברה למתן שירותים בתחום דוגמנים

פרטי אחראי הנגישות באתר

שם: אופיר שרון

אימייל: youmodelss@gmail.com

טלפון:

+972 54-818-2193

כתובתנו: החרוץ 2 תל אביב

אנו סגורים לקבלת קהל במקום. למקרים שבהם הוזמנתם ישירות אלינו אלו הם הסדרי הנגישות:

במקום קיימים הסדרי נגישות לאנשים עם מוגבלויות כגון רמפה (מעלון) לכסאות גלגלים, מעלית לשימוש המבקרים.

בהצהרה זו מטרתנו לייעל את השימוש ולשפר את השירות שלנו בכל הנוגע לנגישות ושוויון זכויות לאנשים בעלי מוגבלויות.

התאמת הנגישות שלנו בוצעה בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013 לרמה AA בכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

התאמת הנגישות נבדקה בדפדפנים כרום, פיירפוקס, ספארי, מוזילה ואדג'.

אמצעי נגישות הקיימים באתר:

שינוי תצוגה באתר

●  ניתן להגדיל או להקטין את תצוגת האתר באמצעות  לחיצה על אחד מכפתורי ה- “CTRL” ביחד עם גלגלת העכבר או ביחד עם הסימן “+” עבור הגדלה או ביחד עם הסימן “-” עבור הקטנת התצוגה. כל לחיצה תקטין או תגדיל את המסך בעשרה אחוזים (10%)

●  שינוי גודל הגופן ייעשה באמצעות שימוש בתפריט הנגישות המצוי באתר בלחיצה על כפתור Esc במקלדת או על לחצן הנגישות הנמצא בצד שמאל בתחתית האתר 

●  גולשים אשר אין ברשותן עכבר או שאשאינם ינן יכולים לעשות שימוש בעכבר יכולים להפעיל את התכונות המצויות באתר על ידי לחיצה על המקש “TAB”. כל לחיצה תעביר את הסמן אל האפשרות הבאה באתר
לחיצה על מקש ה- “Enter” תפעיל את הקישור עליו נמצא הסמן ולחיצה על כפתור Esc תפעיל את תפריט הנגישות.

●  האתר אינו כולל הבהובים, ריצודים ותכנים בתנועה. במקומות אשר נמצאים תכנים כאלה, ניתן לעצור אותם בעמידה עליהם ולחיצה על העכבר או מעבר אליהם על ידי מקש ה- “TAB” ולחיצה על מקש ה- “Enter"

התאמת אתר למוגבלי ראייה ושמיעה

סייגים לנגישות

 הנהלת האתר עושה ככל שניתן על מנת לוודא כי כלל הדפים המוצגים יהיו מונגשים. יחד עם זאת, יתכן וישנם דפים שטרם הונגשו, או שטרם נמצא פתרון טכנולוגי מתאים לצורך הנגשתם. בנוסף, ייתכן ובמודעות חיצוניות, אשר הוכנסו על ידי בעלי עסקים המפרסמים באתר, ההנגשה לא תהיה שלמה או מספקת.